در این پست به بررسی روش های خرید نیکل از طریق شرکت تهران متال مارکت خواهیم پرداخت، لازم به ذکر است پس از بحران کرونا جهت حفظ سلامتی مشتریان خود، شرکت تهران متال مارکت روش های متنوعی جهت استعلام قیمت نیکل و همچنین خرید آن را بر مشتریان فراهم کرده است.

فلز نیکل، یک فلز بسیار پرکاربرد در صنایع است، از فلز نیکل در ساخت باتری ها، آبکاری کروم، فلز ضد زنگ و ده ها کاربرد دیگر استفاده می شود. با این حال شرکت تهران متال مارکت به عنوان یک عرضه کننده با سابقه در بازار فلزات ایران است، از طرف دیگر تهران متال مارکت سابقه همکاری با مشتریان داخلی و خارجی را داشته است.

نیکل یک عنصر شیمیایی با نماد Ni و عدد اتمی ۲۸ است. این یک فلز براق سفید به رنگ نقره ای است و دارای یک رنگ طلایی کم است. نیکل به فلزات انتقالی تعلق دارد و سخت و شکل پذیر است.

نیکل خالص، پودر شده برای به حداکثر رساندن سطح واکنش پذیر، فعالیت شیمیایی قابل توجهی را نشان می دهد، اما قطعات بزرگتر در شرایط استاندارد به کندی با هوا واکنش نشان می دهند، زیرا یک لایه اکسید روی سطح تشکیل می شود و از خوردگی بیشتر (منفعل شدن) جلوگیری می کند.

حتی در این صورت ، نیکل خالص طبیعی فقط در مقادیر بسیار کمی در پوسته زمین یافت می شود، معمولاً در سنگهای اولترا مافیک و در فضای داخلی شهاب سنگ های بزرگتر نیکل – آهن که در خارج از جو زمین در معرض اکسیژن قرار نگرفته اند.

معرفی و خرید نیکل

استعلام قیمت و خرید نیکل

جهت استعلام قیمت و خرید در تهران متال مارکت نیکل سه روش وجود دارد.

  • در روش اول، شرکت یا شخص حقیقی می تواند در ساعات اداری به تلفن درج شده در سایت که شرح ذیل هستند تماس بر قرار کنند.
  خرید و فروش فروآلیاژ + [ استعلام قیمت + لیست فروشندگان ]

۰۲۱-۳۳۱۱۹۹۹۲ (برای تماس در زمان ادازی)
۰۹۱۲۱۷۸۸۲۱۱ (برای تماس در زمان های غیر اداری)

  • در روش دوم، خریدار حقیقی یا حقوقی می تواند به بخش تماس با ما در سایت وارد شده و یک پیام برای شرکت بگذارد، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط بر قرار خواهند کرد، همچنین اگر قصد دارید که سند مکاتبات به شکل مکتوب در ایمیل شما ثبت گردد، می توانید به طور مستقیم به ایمیل info@tehranmetalmarket.comپیام بدهید.
  • در روش سوم می توانید به شکل حضوری به دفتر شرکت به نشانی تهران – خیابان امیرکبیر کوچه ناظم الاطباء – پاساژ مبصر پلاک ۶۱ مراجعه کنید.

شرکت تهران متال مارکت به عنوان یک شرکت پر سابقه در زمینه تولید و عرضه فلزات اساسی با سال ها تجربه می تواند نیاز مشتریان خود را به سرعت و با بهترین کیفیت بر طرف کند.

درباره ما

تهران متال مارکت یک شرکت تخصصی در زمینه تهیه، توزیع، خرید، فروش انواع فلزات صنعتی و غیر آهنی و برخی از مواد شیمیایی مورد استفاده و مصرفی در صنایع آبکاری است.

شرکت تهران متال مارکت تولید کننده قلع ۶۳% با برگ آنالیز و کیفیت قابل رقابت با قلع استانول آلمان با تضمین صد در صد است که هم اکنون طرف قرار داد بزرگترین شرکت های تولید کننده برد های الکتریکی است، همچنین شرکت تهران متال مارکت در زمینه فروش و پخش قلع خالص مالزی و اندونزی، سرب خالص کارخانه های معتبر، روی ۹۹/۹۵ تا ۹۹/۹۹ درصد، نیکل اینکونل کانادا و ژاپن و نروژ، منیزیم چینی و ایرانی، کادمیوم ایرانی و آلمانی، انواع مس، آلومینیوم با آلیاژهای مختلف و اکسید کادمیوم روسی و اروپایی فعال بوده و به شکل گسترده در زمینه تامین، صادرات و واردات این فلزت دارای فعالیت است.

شرکت تهران متال مارکت با وجود سال ها فعالیت در زمینه فلزات و تجارب حاصل از آن، به شکل توانمند قادر است نیاز های کلیه مشتریان داخلی و بین‌المللی را در بالا ترین استاندارد کاری برآورده نماید و به شکل حرفه ای در پروژه های بلند مدت و کوتاه مدت نیاز مشتریان خود را برطرف سازد.