قلع استانول آلمان که به آن قلع استانول نیز گفته می شود، یکی از محصولات پر طرفدار قلع در بازار های فلزی و غیر آهنی است. تیم تهران متال مارکت اقدام یک معرفی کوتاه از این محصول کرده است.

شمش قلع استانول

شمش های قلع استانول به شکل با سرب و بدون سرب عرضه می شود. شمش های قلع نیز مانند سیم  های قلع مراه با آلیاژ های متفاوت در صنایع الکترونیک استفاده می گردند. شمش های قلع  استانول نیز از فلز های خام تولید می گردد لذا برای هرگونه لحیم کاری شرکت استانول شمش قلع های متفاوت با درجه خلوص بالا و مناسب جهت استفاده در صنایع الکترونیک تولید میکند، لازم به ذکر است که این محصولات مناسب برای لحیم کاری های با سرب و بدون سرب هستند.  از طرف دیگر شمش های قلع استانول بر اساس استانداردهای جهانی و نیز طبق ویژگی های خاص مورد نیاز مصرف کننده تولید می شوند.

قلع استانول

قلع استانول و تهران متال مارکت

شرکت تهران متال مارکت، مدت ها است که اقدام به فروش و عرضه قلع استانول می کند، شرکت تهران متال مارکت شمش قلع استانول را در کیفیت های متفوات با بهترین قبمت عرضه می کند و می تواند نیاز مشتریان خود را در بلند مدت و همچنین در پروژه های کوتاه مدت رفع کند.

استعلام قیمت شمش قلع استانول

مشتریان و مصرف کننده های شمش قلع استانول می توانند از روش های مختلفی قدام به استعلام قیمت محصولا تهران متال مارکت کند، لذا توصیه می شود به صفحه استعلام قیمت فلزات اساسی مراجعه کنید.

  زیرکونیوم چیست و چه کاربردی در صنعت دارد؟

درباره تهران متال مارکت

تهران متال مارکت یک شرکت تخصصی در زمینه تهیه، توزیع، خرید، فروش انواع فلزات صنعتی و غیر آهنی و برخی از مواد شیمیایی مورد استفاده و مصرفی در صنایع آبکاری است. شرکت تهران متال مارکت تولید کننده قلع ۶۳% با برگ آنالیز و کیفیت قابل رقابت با قلع استانول آلمان با تضمین صد در صد است که هم اکنون طرف قرار داد بزرگترین شرکت های تولید کننده برد های الکتریکی است، همچنین شرکت تهران متال مارکت در زمینه فروش و پخش قلع خالص مالزی و اندونزی، سرب خالص کارخانه های معتبر، روی ۹۹/۹۵ تا ۹۹/۹۹ درصد، نیکل اینکونل کانادا و ژاپن و نروژ، منیزیم چینی و ایرانی، کادمیوم ایرانی و آلمانی، انواع مس، آلومینیوم با آلیاژهای مختلف و اکسید کادمیوم روسی و اروپایی فعال بوده و به شکل گسترده در زمینه تامین، صادرات و واردات این فلزت دارای فعالیت است.

شرکت تهران متال مارکت با وجود سال ها فعالیت در زمینه فلزات و تجارب حاصل از آن، به شکل توانمند قادر است نیاز های کلیه مشتریان داخلی و بین‌المللی را در بالا ترین استاندارد کاری برآورده نماید و به شکل حرفه ای در پروژه های بلند مدت و کوتاه مدت نیاز مشتریان خود را برطرف سازد.