قیمت جهانی فلز سرب در بورس فلزات جهانی در ماه تیر با جهش قیمتی بزرگی همراه بود و به  قیمت یک هزار و ۸۸۶ دلار بر تن رسید که تنها ۱۵۶ دلار با قیمت موج اول کرونا در جهان فاصله داشت.

عوامل کلان اقتصادی از افزایش قیمت سرب حمایت می‌کند، اما عوامل بنیادین در بازار جهانی سرب نیز در رشد این قیمت اثر گذار هستند. ممکن است افزایش قیمت سرب تا این سطح قیمتی، منطقی‌تر باشد و شرایط بهتری برای حفظ این رشد اخیر داشته باشد.

 

عوامل بنیادین از چند جهت از قیمت سرب حمایت می‌کند. نخست، خودروسازان در حال افزایش تولید می باشند که تقاضا برای باتری‌های سربی- اسیدی را افزایش می‌دهد. دوم، دوره طولانی محدودیت و قرنطینه باعث شد تا بسیاری از خودروها بلا استفاده باقی بمانند که باعث خرابی باتری‌ها بیش از حد معمول شد. سوم، با گسترش همه‌گیری کروناویروس در مناطق معدنی، وقفه‌های عرضه باعث کاهش تولید شده است.

علاوه بر این، شرایط نامناسب بازار که باعث اعسار (ورشکستگی، عدم توانایی پرداخت بدهی) شرکت‌های بازیافت باتری شده است، عرضه شمش ثانویه را مختل خواهد کرد. گفتنی است که مجموع موجودی کمتر از ۹۰ هزار تنی سرب در انبارهای بورس فلزات لندن و بورس شانگهای، برای تقاضای سالانه ۱۲ میلیون تنی کافی نیست. انتظار می‌رود که ترکیب این عوامل، باعث افزایش میانگین قیمت سرب در بورس فلزات لندن تا یک هزار و ۸۲۰ دلار بر تن در فصل سوم سال شود.

استعلام قیمت خرید سرب از تهران متال مارکت

جهت استعلام قیمت سرب می توانید با استفاده از لینک موجود و روش های ذکر شده نسبت به استعلام قیمت سرب اقدام کنید، لازم به ذکر است شرکت تهران متال مارکت با بهترین کیفیت به همراه مناسب ترین قیمت اقدام به عرضه فلز سرب کرده است.

  استعلام قیمت فلزات اساسی (فلزات پایه) در تهران متال مارکت

درباره ما

تهران متال مارکت یک شرکت تخصصی در زمینه تهیه، توزیع، خرید، فروش انواع فلزات صنعتی و غیر آهنی و برخی از مواد شیمیایی مورد استفاده و مصرفی در صنایع آبکاری است. شرکت تهران متال مارکت تولید کننده قلع ۶۳% با برگ آنالیز و کیفیت قابل رقابت با قلع استانول آلمان با تضمین صد در صد است که هم اکنون طرف قرار داد بزرگترین شرکت های تولید کننده برد های الکتریکی است، همچنین شرکت تهران متال مارکت در زمینه فروش و پخش قلع خالص مالزی و اندونزی، سرب خالص کارخانه های معتبر، روی ۹۹/۹۵ تا ۹۹/۹۹ درصد، نیکل اینکونل کانادا و ژاپن و نروژ، منیزیم چینی و ایرانی، کادمیوم ایرانی و آلمانی، انواع مس، آلومینیوم با آلیاژهای مختلف و اکسید کادمیوم روسی و اروپایی فعال بوده و به شکل گسترده در زمینه تامین، صادرات و واردات این فلزت دارای فعالیت است.

شرکت تهران متال مارکت با وجود سال ها فعالیت در زمینه فلزات و تجارب حاصل از آن، به شکل توانمند قادر است نیاز های کلیه مشتریان داخلی و بین‌المللی را در بالا ترین استاندارد کاری برآورده نماید و به شکل حرفه ای در پروژه های بلند مدت و کوتاه مدت نیاز مشتریان خود را برطرف سازد.